دندانپزشکی

دندانپزشکی در بلوار آیت الله کاشانی

اصلی ترین خدمات در دندانپزشکی چیست؟ مراحل عصب کشی دندان کدام است؟ بهترین دندانپزشکی در بلوار آیت الله کاشانی کجاست؟ با ما همراه شوید.

ریشه دندان و یا عصب دندان از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از  اعصاب، عروق خونی ، کانال های ریشه و بافت همبند و یا همان پالپ  که پالپ  باعث تغذیه رسانی و زنده ماندن دندان میشود زمانی که پوسیدگی و عفونت به ریشه و بافت همبند برسد دندان با درد های شدید رو به رو خواهد شد که در صورت عدم درمان دندان باید کشیده شود و درمان آن عصب کشی خواهد بود که  در حین عصب کشی متخصص  دندانپزشک پالپ یا قسمت داخلی و نرم دندان را تخلیه و ضد عفونی میکند  و علت آن این است که  همانطور که گفته شد ریشه دندان، آلوده یا ملتهب شده و یا دچار آسیب شدیدی شده است که به صورت درد در بیمار خود را نشان می دهد.

دندانپزشکی در بلوار آیت الله کاشانی

برای درمان  عصب کشی دندان افراد باید به دندانپزشکی تخصصی عصب کشی دندان مراجعه نمایند تا مشکل ریشه دندان آن ها بدون هیچگونه عوارضی برطرف شود بنابراین انتخاب دندانپزشکی بسیار مهم خواهد بود  که دندانپزشکی پیشنهادی برای عزیزان این دندانپزشکی می باشد که در ادامه با شرایط این دندانپزشکی آشنا خواهیم شد.

دندانپزشکی در بلوار آیت الله کاشانی

مراحل درمان عصب کشی در دندانپزشکی

در این مرکز دندانپزشکی ، متخصص پس از بررسی دقیق دندان فرد از طریق عکس رادیوگرافی و بررسی میزان آسیب دیدگی دندان درمان را شروع میکند در ابتدای درمان متخصص تزریق بیحسی را حدودا 10 دقیقه تا نیم ساعت قبل از عصب کشی  برای شخص انجام میدهد تا فرد  هیچ گونه دردی را در حین عصب کشی متوجه نشود.

پس از بی حسی شدن دندان در این مرحله، متخصص  برای دسترسی به ریشه  و پالپ دندان، قسمت تاج دندان را که با  مینا و عاج دندان پوشیده است را به کمک ابزار مخصوص  مانند فرز و توربین مخصوص  دندان پزشکی، بر می دارد و ناحیه تا دسترسی به فضای داخلی و  کانال ریشه خالی میشود.

نوشته های مشابه

پس از دسترسی به کانال ریشه و گشاد کردن آن متخصص اقدام به برداشت پالپ های مرده و باکتری میکند و تخلیه کامل کانال ریشه انجام میشود و ضد عفونی ریشه دندان انجام میشود سپس کانال ریشه تخلیه شده با مواد مخصوص گوتاپرکا که سازگار با محیط دندان است پر میشود سپس سیلر نیز بر روی آن پوشانده میشود تا امکان ورود هیچگونه باکتری وجود نداشته باشد.

سپس پست های فایبر بر  کانال های درمان شده قرار میگیرند این پست ها موجب استحکام دندان شده و همچنین جوش خوردگی دندان نیز بهتر انجام میگیرد.

مرحله آخر تاج دندان می باشد با توجه به نیاز دندان تاج دندان در مواردی تنها نیازمند ترمیم بوده و درمواردی نیازمند روکش می باشد که توسط متخصص برای فرد انجام میشود با روند این مراحل درمان عصب کشی فرد در این مرکز دندانپزشکی انجام میشود.

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)

دندانپزشکی و عصب کشی دندان درد دارد؟

در مورد درد عصب کشی دندان  خوشبختانه با وجود بی حسی که پزشک قبل از شروع کار برای بیمار تزریق می کند فرد دچار هیچ گونه دردی نخواهد بود و حتی بعد از انجام کار و رفع بی حسی چنان چه بیمار احساس درد داشته باشد می تواند با کمک انواع مسکن ها، درد خود را تسکین دهد   بنابراین احتیاجی به نگرانی و یا استرس نخواهد بود برخی افراد داری  ترس های شدید از دندانپزشکی هستند که بهتر است برای روند درمان بهتر استرس خود را کنترل کنند.

خوشبختانه در این دندانپزشکی کلیه درمان با  کیفیتی هر چه تمام تر انجام میشود. افراد درد های بعد درمان را به علت درمان نا صحیح متحمل نشده و از عوارض درمانی در امان خواهند بود.

کلام آخر در مورد دندانپزشکی در بلوار آیت الله کاشانی

هزینه درمان عصب کشی دندان در تهران و این مرکز به این نکته اشاره دارد که متخصص با توجه به آسیب و مقدار آسیب ریشه دندان  عصب کشی دندان بیمار را از چه نوع تجهیزاتی استفاده کند و همچنین موقعیت دندان شخص نیز در هزینه عصب کشی دندان تاثیر گذار است  معمولا موقعیت دندان های عقبت تر به علت سختی کار بالاتر هزینه بیشتری را دارند.

هزینه عصب کشی در این مرکز دندانپزشکی  همچنین به تعداد کانال هایی که باید عصب کشی شود نیز بستگی دارد. که توصیه میشود تا افراد برای اطلاع دقیق از هزینه عصب کشی دندان خود به دندانپزشکی مراجعه کرده و مورد معاینه متخصص قرار بگیرند اما آنچه اهمیت دارد  کیفیت بالای درمان عصب کشی دندان در این مرکز است که هزینه درمان نیز کامل مناسب و متناسب بوده و افراد میتوانند درمان خود را به این دندانپزشکی بسپارند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا