عصب کشی

عصب کشی دندان در شهر زیبا

عصب کشی دندان چیست؟ آسیب های جدی دندان که درد های شدید ، التهاب و عفونت را معمولا به همراه دارند موجب میشوند تا دندان افراد  نیازمند به  درمان عصب کشی دندان شود. چه زمانی باید به متخصص اندو جهت عصب کشی مراجعه کنیم؟ بهترین مرکز عصب کشی دندان در شهر زیبا کجاست؟ با ما همراه شوید

بیماران برای انجام این درمان مهم و رفع مشکل عصب دندان خود باید انتخاب درستی برای مرکز دندانپزشکی و دندانپزشک داشته باشند تا درمان با کیفیت و به درستی انجام شود چرا که انجام نا صحیح درمان عصب کشی میتواند عواقب بسیار بدی برای سلامت دندان و فک بیمار داشته باشد از این رو دقت در انتخاب دندانپزشکی یک قدم بسیار مهم خواهد بود.

برای انتخاب دندانپزشکی در جهت عصب کشی دندان یا Root canal در شهر زیبا ، بهترین معرفی و پیشنهاد قطعا مرکز ایمپلنت آپریل می باشد که عزیزان با خیالی آسوده میتوانند درمان خود را در این مرکز به سرانجام برسانند.

چه زمانی به عصب کشی دندان نیاز داریم ؟

از عمده ترین سوال هایی که بیماران با آن سروکار داند این است که چرا به عصب کشی دندان نیاز دارند و چه زمانی مشکل دندانی آن ها به عصب کشی نیاز پیدا میکند .

پاسخ سوالات این چنینی این است :

زمانی که پالپ دندان که قسمت داخلی دندان گفته میشود دچار آسیب شود ، بمیرد و یا از بین برود دندان باید عصب کشی شود در این شرایط تاج دندان معمولا سالم بوده و یا نیاز به ترمیم دارد و با  از بین بردن پالپ آسیب دیده دندان درمان میشود.

نوشته های مشابه

پوسیدگی های شدید، ترک خوردن و یا سوراخ شدن دندان  موجب آسیب به پالپ میشوند که با درد های دندانی همراه هستند و همچنین:

  • تورم لثه
  • عفونت
  • قرمزی لثه ها

را به همراه دارد و با عصب کشی دندان مشکلات دندانی از بین رفته و دندان ترمیم میشود. اما ممکن است بعد از عصب کشی، درد عصب کشی دندان بیش از حد باشد ک در این صورت بهتر است سریعا به دنبال رفع این مشکل باشید.

چه زمانی به عصب کشی دندان نیاز داریم ؟
چه زمانی به عصب کشی دندان نیاز داریم ؟

چگونگی انجام اندو دندان در شهر زیبا

عصب کشی دندان تهران مانند هر درمان دیگری نیازمند سپری شدن مراحلی برای درمان است و روش درمان مخصوص به خود را دارد اما قطعا عصب کشی دندانی با موفقیت انجام میشود که بهترین شرایط درمان برای انجام آن فراهم باشد و متخصص خبره و ابزار عالی و مواد مرغوب استفاده شود. انجام عصب کشی دندان در شهر زیبا در  مرکز ایمپلنت آپریل به شرح زیر است.

درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
  • ابتدا در این مرکز برای درمان از بی حسی استفاده میشود تا مراجع کننده دردی را در طول درمان احساس نکند و در واقع لثه به طور موضعی بی حس میشود و فرد در طول درمان هیچ احساس دردی نخواهد داشت و فقط در زمان تزریق  بی حسی اندکی سوزش را متحمل میشود.
  • پس از اثر بخشی بی حسی ، متخصص ایمپلنت آپریل شکاف کوچک را در بالای قسمت دندان ایجاد میکند و با دقت هرچه تمام تر اقدام به  برداشت پالپ آسیب دیده میکند و کانال های پالپ را به دقت تمیز میکند که اینکار دقت و مهارت بالایی را می طلبد که در مرکز آپریل ایمپلنت  با اطمینان کامل به خوبی انجام میگیرد.
  • پس از تمیز کردن و برداشته شدن پالپ آسیب دیده نوبت به ضد عفونت کامل محیط داخل دندان میشود که دندانپزشک این مجموعه با استفاده از مواد آنتی بیوتیک اقدام به انجام اینکار میکند و با پایان ضد عفونی دندان با استفاده از ماده گوتاپرکا و خمیر سیلر پر میشود، حالا نوبت به پر شدن شکاف ایجاد شده بالای دندان می باشد که متخصص آن را پر میکند تا دندان و کانال دندانی از عفونت احتمالی در امان باشند  و به همین صورت عصب کشی دندان در شهر زیبا به پایان میرسد.

شرایط دندان پس از اندو دندان

قطعا اگر افراد درمان موفقی را تجربه کرده باشند میتوانند با شرایط عادی دندان خود مواجه شوند. این درمان ترمیمی دندان اگر با شرایطی مناسب در کلینیکی عالی انجام شود قطعا نتایج درست آن مادام العمر خواهد بود و با  رعایت و مراقبت های لازم پس از درمان  توسط فرد نتایج مثبت ماندگاری را به همراه خواهد داشت.

پس از انجام عصب کشی در مرکز ایمپلنت آپریل فرد باید مراقبت های لازم را که متخصص به آن ها اشاره کرده را انجام دهد تا از عفونت و آسیب های احتمالی در امان باشد و پس از گذشت دوره مراقبت نیز به سلامت دندان عصب کشی شده خود توجه نشان دهد.

بنابراین مسواک زدن و نخ دندان کشیدن و همچنین رعایت موارد بهداشتی حتما باید رعایت شود و با انجام این موارد در افراد ،  دندان سلامت خود را حفظ خواهد کرد.

هزینه عصب کشی دندان در شهر زیبا

هزینه عصب کشی دندان مانند دیگر درمان های دیگر دندانپزشکی در شهر زیبا نرخ مشخصی ندارند؛ چرا که شرایط دندانی افراد با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

اما تعرفه عصب کشی به صورت آزاد در حالت تقریبی به شرح زیر است:

خدمات هزینه (به تومان)
عصب کشی تک کاناله900/000
عصب کشی دو کاناله1/000/000
عصب کشی سه کاناله1/100/000
عصب کشی چهارکاناله1/300/000
هزینه ها به ازای افزایش هر کانال300/000

در مرکز ایمپلنت آپریل نیز هزینه عصب کشی دندان بستگی به نوع دندان فرد ، شرایط آسیب دندان فرد و تعداد کانال های ترمیم یافته آن دارد و با توجه به شرایط هر فرد هزینه عصب کشی دندان نیز در افراد متفاوت خواهد بود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا