ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان مگاژن

ایمپلنت مگاژن ساخت کدام کشور است؟ ایمپلنت مگاژن از چه ویژگی هایی برخوردار است؟ آیا ایمپلنت های مگاژن گزینه مناسبی برای ترمیم دندان هستند؟ هزینه ایمپلنت کره‌ای مگاژن چه قدر است؟ در صورتی که میخواهید با ویژگی های این نوع ایمپلنت از زوایای مختلف آشنا شوید، در آپریل با ما همراه باشید.

ایمپلنت به عنوان جدیدترین روشی که برای ترمیم دندان مورد استفاده قرار می گیرد، با استفاده از برندهای گوناگونی در جهان تولید می شود که شرکت های مختلفی تولید کننده آن هستند. هر چه قدر که اجزای تشکیل دهنده ایمپلنت از شرایط بهتری برخوردار باشند و کیفیت بالاتری داشته باشند، به میزان بیشتری در زیبایی و استحکام دندان های ترمیم شده موثر خواهند بود که با این وجود کیفیت ساخت انها و متریال به کار رفته در تولیدشان از اهمیت زیادی برخوردار است.

این مسائل باعث می شوند تا برخی از انواع برندهای ایمپلنت در جهان محبوب تر باشند و برخی از کشورها به عنوان تولیدکنندگان موفق تر در زمینه ایمپلنت شاخته شوند که کشور کره یکی از کشورهای موفق در زمینه ساخت و تولید قطعات ایمپلنت است.

ایمپلنت مگاژن ساخت کدام کشور است؟

ایمپلنت  با برند مگاژن یکی از بهترین انواع ایمپلنت های کره‌ای است که توسط کشور کره ساخته می شود و از سال 2002 راهی بازار شده است. با وجود اینکه کشور کره در بین کشورهای رتبه سوم جهان در زمینه تولید ایمپلنت قرار گرفته است، اما از بهترین کشورهای آسیایی تولید کننده آن محسوب می شود که قطعات ساخته شده ایمپلنت توسط این کشور با بسیاری از برندهای اروپایی برابری می کند.

ایمپلنت مگاژن از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

این برند قادر به دریافت مجوزهای بسیار معتبر FDA،IMD و CE شده است که دریافت این مجوزها به اعتبار برند مگاژن افزوده است. روکش مگاژن از زیبایی قابل قبولی برخوردار است که به زیبایی دندان ها بعد از ترمیم می افزاید و جلوه طبیعی در دهان ایجاد می کند.

از طرف دیگر میزان ماندگاری آن نیز بسیار مناسب است و در صورت رعایت کردن مراقبت های بعد از آن می توان مدت های زیادی از این برند ایمپلنت استفاده کرد.

 

ایمپلنت مگاژن

آیا ایمپلنت مگاژن گزینه مناسبی برای ترمیم دندان است؟

برای کسانی که قصد داشته باشند از ایمپلنت‌های با کیفیت اما ارزان قیمت برای ترمیم دندان استفاده کنند، ایمپلنت مگاژن می تواند به عنوان یک گزینه مناسب در نظر گرفته شود زیرا با وجود کیفیت ایده آل این برند، هزینه مورد نیاز برای ترمیم دندان توسط آن مناسب است و از جمله ایمپلنت هایی که دارای قیمت متوسط هستند محسوب می شود.

ایمپلنت با برند مگاژن در ایران

ایمپلنت کره ای مگاژن خوشبختانه از جمله برندهایی محسوب می شود که به راحتی در ایران قابل دسترس است و از طریق نمایندگی معتبر آن در ایران که با نام ( صبا تجارت مطمئن(  فعالیت دارد، قادر به تهیه این نوع ایمپلنت دندان خواهید بود.

با وجود نمایندگی معتبر مگاژن در ایران می توانید در صورت امکان از خدمات پس از فروش نیز بهره مند گردید و از مزیت های نمایندگی ایمپلنت استفاده کنید.

مزایای استفاده از ایمپلنت کره ای مگاژن

چنانچه از برند کره ای مگاژن برای ترمیم دندان استفاده کنید، از مزیت های زیر بهره مند می گردید:

 • افزودن به زیبایی دندان ها
 • بهره بردن از کیفیت ایمپلنت
 • پرداخت هزینه مناسب
 • سهولت در تهیه ایمپلنت با برند مگاژن در ایران
 • عدم ایجاد مشکل برای بدن و یا هر گونه عوارض
 • امکان استفاده از آن برای تمامی سایز های دندان
 • مقاومت بالا در برابر رنگ پذیری
 • سهولت در ترمیم روکش و یا پایه ایمپلنت در صورت نیاز
 • و…

هزینه ایمپلنت مگاژن چه قدر است؟

ایمپلنت های مگاژن همان طور که اشاره شد، از جمله ایمپلنت هایی هستند که قیمت مناسبی دارند و برای ترمیم دندان با آن هزینه مقرون به صرفه ای باید پرداخت گردد.

اما فراموش نکنید که هزینه استفاده از این برند برای همه افراد یکسان نیست و هر کسی بر اساس شرایط خود باید هزینه ترمیم دندان با برند مگاژن را بپردازد که مهم ترین مسائل تاثیر گذار در هزینه ایمپلنت مگاژن از قبیل زیر شناخته می شوند:

 • تعداد دندان هایی که نیاز به ترمیم با مگاژن دارند
 • کیفیت قطعات مختلف و اجزای تشکیل دهنده مگاژن
 • دستمزد پزشک و متخصص برای ترمیم دندان
 • هزینه مربوط به کلینیک دندانپزشکی
 • تورم
 • نرخ ارز کره در زمان مورد نظر
 • شهر و استان محل ترمیم دندان
 • شهرت و کیفیت کار کلینیک دندانپزشکی
 • و…

آیا ایملپنت کره ای برای افراد سیگاری مناسب است؟

به صورت کلی استفاده از روش ایمپلنت به منظور ترمیم دندان گزینه مناسبی برای کسانی که به استعمال دخانیات می پردازند، نیست زیرا استعمال سیگار باعث می شود که ماندگاری ایمپلنت کمتر شود و زیبایی ایمپلنت به سرعت از دست برود.

در میان تمامی برندهای ایمپلنت برخی از آنها که از کیفیت کمتری برخوردار هستند بیشتر از برندهای با کیفیت در مقابل استعمال سیگار تاثیر پذیرند و به سرعت بیشتری کیفیت و زیبایی خود را از دست می دهند.

برند مگاژن از انواع با کیفیت ایمپلنت برای افراد سیگاری محسوب می شود که ماندگاری و دوام بالایی در مقایل استعمال سیگار دارد.

آیا هزینه ایمپلنت با بیمه قابل پرداخت است؟

خوشبختانه هزینه مورد نیاز برای ترمیم دندان با این نوع ایمپلنت را میتوانید از طریق بیمه های تکمیلی بپردازید. اما به این منظور لازم است تا بیمه تکمیلی مورد استفاده شما خدمات دندانپزشکی از جمله: ایمپلنت را تحت پوشش قرار دهد و هزینه آن را به شما بپردازد.

در چنین شرایطی می توانید این برند را با استفاده از بیمه مورد استفاده قرار دهید.

لازم به ذکر است که هر نوع بیمه ای شرایط مخصوص به خود را دارد و بر اساس نوع بیمه و شرکت ارائه دهنده آن میزان کاهش هزینه های ترمیم دندان با ایمپلنت های مگاژن متفاوت خواهد بود.

کلام پایانی

ایمپلنت مگاژن از بهترین برند های کره‌ای برای ترمیم دندان کسانی است که می خواهند با صرف هزینه نسبتا مناسب و در شرایط ایده آل به ترمیم دندان بپردازند. پس اگر شما خواننده محترم نیز از جمله این افراد محسوب می شوید، برای ترمیم دندان های خود با این برند از آپریل ایمپلنت کمک بگیرید و ترمیم دندان های خود را به دست پزشکان حرفه ای ما در این مجموعه بسپارید.

چنانچه به کسب اطلاعات بیشتر نیازمند هستید، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا