بهترین مارک ایمپلنت

بهترین مارک ایمپلنت

آنچه می خوانید! ...

بهترین مارک ایمپلنت یا dental implant چیست؟ کدام برندهای ایمپلنت برای ترمیم دندان مناسب هستند؟ اگر قصد دارید که از ایمپلنت برای ترمیم دندان های خود استفاده کنید، توصیه می کنیم که از بهترین برندهای آن استفاده کنید که این برندها را در آپریل ایمپلنت مورد بررسی قرار می دهیم.

ایمپلنت دندان همان طور که می دانید از جمله روش های ترمیم دندان است که از آن استقبال زیادی در جهان صورت گرفته است و آن را به عنوان بهترین روش ترمیم دندان های اسیب دیده و از بین رفته در نظر می گیرند که از دوام و ماندگاری بسیار خوبی برخوردار است.

اما لازم به توضیح است که میزان ماندگاری و دوام ایمپلنت بر اساس برند آن نیز دچار تغییر می شود و برندهایی که به عنوان بهترین مارک ایمپلنت شناخته می شوند از دوام و ماندگاری بسیار بالاتری برخوردار هستند  که حتی ممکن است امکان استفاده از آنها تا پایان عمر نیز وجود داشته باشد.

از این جهت شناخت بهترین مارک های ایمپلنت می تواند یک موضوع مهم برای هموطنان عزیز ما باشد که به انها اشاره خواهیم کرد.

معرفی بهترین مارک ایمپلنت دندان

از جمله بهترین برند ایمپلنت یا انواع برند ایمپلنت که در سراسر جهان تولید می شوند، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

1) بهترین مارک ایمپلنت: برند آمریکایی

برند ایمپلنت زیمر یکی از برندهای امریکایی است که از شرایط بسیار ایده آلی برخوردار است زیرا: ایمپلنت های امریکایی بهترین جایگاه را در جهان دارند و رتبه اول را به خود اختصاص داده اند که در میان تمامی انواع ایمپلنت امریکایی، ایمپلنت زیمر و اینترالاک از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و در سراسر جهان شهرت یافته اند.

در صورتی که قصد استفاده از این برندها را داشته باشید، باید دقت کنید که ایمپلنت زیمر و یا برند اینترالاک از انواع بسیار گران قیمت ایمپلنت هستند که هزینه مورد نیاز برای به کار بردن آنها بسیار زیاد است و در صورتی که بخواهید تعداد دندان های زیادی را با آنها ایمپلنت کنید، باید هزینه بسیار زیادی بپردازید.

برند زیمر

برند ایمپلنت زیمر آمریکایی، در سال 1927 برای تولید اسپلینت های آلومینیومی تاسیس شد. این شرکت بخشی از خوشه تجاری تجهیزات پزشکی است که دفتر مرکزی آن در ورشو، ایندیانا، ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

این یک شرکت تجاری تجهیزات پزشکی است. در کنار برخی از متخصصان برتر مراقبت های بهداشتی در جهان، این برند امکانات جدیدی را به بیماران ارائه می دهد.

از طریق نوآوری‌های خود، به درمان بیمارانی که بیشتر از اختلالات یا آسیب‌های استخوان‌ها، مفاصل یا بافت‌های نرم رنج می‌برند، کمک می‌کنیم.

برند زیمر
برند زیمر

2) بهترین مارک ایمپلنت: برند سوئیسی

کشور سوئیس در اروپا نیز در زمینه تولید ایمپلنت فعالیت دارد که کشورهای اروپایی فعال در حوزه تولید ایمپلنت رتبه دوم را در جهان به خود اختصاص داده اند. اما با این وجود برخی از برندهای تولید شده توسط کشورهای مختلف اروپایی همچون سوئیس شرایط بهتری دارند که:

از جمله بهترین مارم های ایمپلنت محسوب می شوند. برندهای اس ای سی و اشترومن در ایران قابل استفاده هستند و می توانید انها را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید اما هزینه انها کمی بالاتر از سایر برندهای موجود در ایران خواهد بود که البته در مقایسه با ایمپلنت های امریکایی ذکر شده در فوق، برندهای سوئیسی قیمت بهتری دارند.

بیانیه شرکت اشترومن:

ما به عنوان رهبر جهانی در ایمپلنتولوژی، مرزها را برای توانمندسازی نسل بعدی مراقبت های دندانی پیش می بریم.

3) بهترین مارک ایمپلنت: برند فرانسوی

یکی از کشور های اروپایی بسیار فعال در حوزه ساخت ایمپلنت، کشور فرانسه است که قطعات ایمپلنت را به واسطه کشورهای مختلف تولید می کند. axiom یکی از بهترین مارک ایمپلنت فرانسوی محسوب می شود از طراحی بسیار حرفه ای و تخصصی برخوردار است.

ایمپلنت فرانسوی با وجود اینکه از مرغوبیت زیادی برخوردار هستند و جزو بهترین برند های ایمپلنت است، اما هزینه خیلی بالایی ندارند و تهیه آنها راحت تر از انواع دیگر ایمپلنت اروپایی است. و جزو بهترین مارک ایمپلنت دندانی هستند.

4) برند ایتالیایی

اگر برای ترمیم دندان های خود به سراغ ایمپلنت های ایتالیایی رفتید و قصد استفاده از بهترین مارک ایمپلنت ایتالیایی را داشتید، به شما برند سوییدن اند مارتینا را توصیه خواهیم کرد. چرا که بی شک این برند، ایمپلنت با گارانتی و ضمانت را به مشتریان خود ارائه می دهد.

این برند از سال 1972 پا به عرصه تولید گذاشته است و با تکنولوژی های بسیار جدید نانو و لیزر ساخته می شود که این مساله نشان می دهدSweden & Martina  از بهترین گزینه ها برای ترمیم دندان است و از تکنولوژی های جدید بهره برده است که ترمیم دندان ها را با شرایط ایده آل تری همراه می سازد.

لازم به توضیح است که برند Sweden & Martina  علاوه بر موارد ذکر شده در زمینه تولید کامپوزیت و پروتز های دندانی نیز فعالیت دارد.

5) برند آلمانی

اگر قصد استفاده از انواع ایمپلنت های آلمانی یا به عبارتی بهترین مارک ایمپلنت دندانی، را داشته باشید، برند بگو و  مدنتیکا از بهترین مارک ایمپلنت آلمانی محسوب می شوند که در مقایسه با برندهای دیگر آلمانی ارجحیت دارند و استفاده از انها گزینه مناسب تری خواهد بود.

این دو برند آلمانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که در تولید آنها بهترین آلیاژها به کار برده می شود و در رابطه با آنها نیز باید به هزینه ایمپلنت توجه داشته باشید و آن ها را مد نظر قرار دهید.

 5) برند کره ای

علاوه بر کشورهای اروپایی و آمریکایی، کشورهای آسیایی از قبیل:

  • کره
  • چین
  • ایران

نیز در تولید ایمپلنت فعالیت دارند که در بین آنها کشور کره شرایط بهتری در مقایسه با ایران و چین در رابطه با تولید ایمپلنت دارد و محصولات بهتری را راهی بازار کرده است که تولیدات ایمپلنت این کشور را در برخی از مواقع با برندهای اروپایی برابر می دانند.

دو مورد از بهترین برند ایمپلنت کره ای، برند دنتیوم و مگاژن هستند که در ایران طرفداران زیادی دارند و به وفور استفاده می شوند.

لازم به توضیح است که برندهای کره ای ذکر شده شاید حتی در مقایسه با برندهای اروپایی و آمریکایی نیز طرفداران بیشتری داشته باشند؛

زیرا کیفیت بسیار مناسبی دارند و در مقایسه با انواع اروپایی و آمریکایی با صرف هزینه کمتری می توان انها را تهیه کرد.

بهترین مارک ایمپلنت: برند فرانسوی
بهترین مارک ایمپلنت: برند فرانسوی

از این جهت بهترین مارک ایمپلنت کره ای در ایران بسیار رایج تر از انواع دیگر برندهای ایمپلنت محسوب می شوند و از اهمیت بالاتری برخوردار هستند.

بهترین ایمپلنت ساخت کدام کشور است؟

تعیین دقیق یک برند به عنوان بهترین ایمپلنت در بین برندهای پرطرفدار، کار سختی است و به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله شرایط فردی، بودجه و نظر دندانپزشک شما. با این حال، بر اساس اطلاعات موجود، یکی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین برندها را معرفی می کنیم:

ایمپلنت اشترومن (Straumann) ساخت سوئیس:

دلایل محبوبیت: سابقه طولانی و شهرت جهانی در زمینه تولید ایمپلنت‌های دندانی با کیفیت بالا، نرخ موفقیت بسیار بالا در درمان، استفاده از نوآورانه‌ترین تکنولوژی‌ها و مواد در ساخت ایمپلنت، تنوع گسترده محصولات برای پاسخگویی به نیازهای مختلف patients، پشتیبانی و خدمات پس از فروش عالی

قیمت بهترین مارک ایمپلنت

درسته که انتخاب بهترین برند ایمپلنت به شرایط فردی و نظر دندانپزشک شما بستگی داره، اما می‌تونم طبق اطلاعات موجود، دو تا از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین برندها رو به شما معرفی کنیم و قیمت تقریبی‌شون در سال 1403 به شرح زیر است:

1. ایمپلنت اشترومن (Straumann) ساخت سوئیس برای هر واحد ایمپلنت (شامل ایمپلنت و روکش سرامیکی):

نوع خدمات هزینه (به تومان)
ایمپلنت اشترومن  15  الی 20 میلیون

2. ایمپلنت نوبل بیوکار (Nobel Biocare) سوئیس رای هر واحد ایمپلنت (شامل ایمپلنت و روکش سرامیکی):

نوع خدمات هزینه (به تومان)
ایمپلنت نوبل بیوکر  14  الی 18 میلیون

 توجه: این قیمت‌ها فقط تخمینی هستند و ممکنه با توجه به شرایط شما و مطب دندانپزشکی که انتخاب می‌کنید، بیشتر یا کمتر باشه. هزینه‌های جانبی مانند جراحی، آزمایش و عکس‌برداری هم باید به این قیمت‌ها اضافه بشه.

انواع برندهای ایمپلنت در ایران

از جمله برند های پرطرفدار در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اروپایی: اشترومن (Straumann)، نوبل بیوکار (Nobel Biocare)

آمریکایی: برند ایمپلنت zimmer، برند ایمپلنت Bicon

کره‌ای: دنتیوم (Dentium)، مگاژن (MegaGen)

کلام پایانی

بهترین مارک ایمپلنت در انواع آمریکایی، اروپایی و آسیایی را مورد بررسی قرار دادیم تا کسانی که می خواهند با بهترین برندها در این زمینه آشنا شوند، اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشند.

چنانچه میخواهید از هر یک از برندهای ذکر شده به منظور ترمیم دندان استفاده کنید، در آپریل ایمپلنت مجال این کار را خواهید داشت.

شما می توانید زیر نظر پزشکان ما در این مجموعه و حتی به کمک بیمه درمانی مورد نظر خود از برندهای ذکر شده استفاده کنید و  از مزیت های انها بهره مند گردید.

برای این کار پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما در تماس باشید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)

آنچه می خوانید! ...
ارسال دیدگاه
5 1 رای
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
14 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ساناز مالکی
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر قیمت ایمپلنت سوئیسی چقدره؟

علی رضایی
9 ماه قبل

سلام اگه بخوایم بین ایمپلنت آمریکایی و ایتالیایی یکی رو انتخاب کنیم کدوم یکی بهتره؟ از لحاظ کیفیت و ماندگاری اش میخواستم بدونم

احمد رضایی
11 ماه قبل

سلام اگه بخوایم بین ایمپلنت آمریکایی و ایتالیایی یکی رو انتخاب کنیم کدوم یکی بهتره؟ از لحاظ کیفیت و ماندگاری اش میخواستم بدونم

رها ساره
9 ماه قبل

سلام
ایمپلنت چینی جزو بهترین برند ایمپلنت است؟ کدام برند بهترین کیفیت را دارد؟

ناهید براتی
8 ماه قبل

سلام وقت بخیر بهترین مارک ایمپلنت دندانی رو میشه بهم بگین؟

april implant
ویرایشگر
پاسخ به  ناهید براتی
8 ماه قبل

سلام خانم براتی مچکرم iti

مهیاری
8 ماه قبل

بهترین برند ایمپلنت رو میشه معرفی کنید

april implant
ویرایشگر
پاسخ به  مهیاری
8 ماه قبل

سلام وقت بخیر sicیکی از بهترین هاست

خلیفع
8 ماه قبل

سلام شب خوش چند نوع برند ایمپلت دندان وجود داره؟

april implant
ویرایشگر
پاسخ به  خلیفع
8 ماه قبل

سلام برند های مختلفی وجود دارد ما بهترین برند هارو خدمتتون ارائه میدیم.

ali
8 ماه قبل

قیمت ایمپلنت فرانسوی چنده؟

بیشتر بخوانید ...