ایمپلنت دندان

ایمپلنت آلفادنت

ایمپلنت آلفادنت چگونه است؟ ایمپلنت آلفادنت توسط کدام کشور ساخته می شود و چه جایگاهی در جهان دارد؟ مزایای ایمپلنت آلفادنت چیست؟ قیمت ایمپلنت آلفادنت چه قدر است؟ استفاده از این نوع ایمپلنت برای چه کسانی مناسب است؟

بررسی ویژگی های ایمپلنت  از زوایای مختلف هدف ما در این مطلب است که در آپریل آن را برایتان بررسی خواهیم کرد.

ایمپلنت از اجزای مختلفی تشکیل می شود که این بخش ها عبارتند از: پایه، روکش و اباتمنت. بخش های تشکیل دهنده ایمپلنت در شرکت‌های مختلفی در سراسر جهان تولید می شوند که هر شرکتی با برند مخصوص خود انها را به بازار وارد می کند.

یکی از برندهای معروف ایمپلنت در جهان برند آلفادنت است که به واسطه یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید ایمپلنت ساخته می شود.

ایمپلنت آلفادنت چگونه است؟

ایمپلنت آلفادنت در واقع یکی از انواع برندهای آلمانی ایمپلنت است که توسط یک شرکت بین المللی در آلمان ساخته می شود. تمامی محصولاتی که توسط این شرکت تولید می شوند، دارای تاییدیه ایزو 13485 هستند و با تحقیقات و تجربه بسیار زیاد به مرحله تولید رسیده اند.

به همین دلیل میزان استقبال از ایمپلنت های آلمانی آلفادنت در سراسر جهان بسیار زیاد است.

لازم به ذکر است که انواع برندهای آلمانی ایمپلنت به عنوان انواع درجه دو ایمپلنت از نظر کیفیت و دوام و زیبایی شناخته می شوند و از بهترین انواع ایمپلنت هستند که با سایر ایمپلنت های اروپایی رقابت دارند.

مزایای ایمپلنت آلفادنت چه می باشد؟

با وجود اینکه ایمپلنت دندان آلفادنت یکی از بهترین انواع ایمپلنت در جهان است، می توان استفاده از آن را همراه با مزیت هایی از قبیل زیر در نظر گرفت:

  • بهره بردن از جدیدترین تکنولوژی ها در ساخت قطعات ایمپلنت
  • بهره مند شدن از دوام و ماندگاری بسیار زیاد ایمپلنت آلمانی
  • امکان بهره بردن از زیبایی دندان ها پس از ترمیم آنها با این نوع ایمپلنت
  • امکان اصلاح طرح لبخند و دریافت نتیجه موفقیت امیز
  • امکان استفاده از این برند در کشور ایران
  • بهره بردن از بهداشت و سلامت قطعات و محصولاتی که با این برند تولید می شوند
  • عدم رنگ پذیری در مدت زمان کوتاه
  • و…

 

ایمپلنت آلفادنت

 

معایب ایمپلنت آلفادنت چیست؟

شاید فکر کنید که چون ایمپلنت آلفادنت از بهترین برندهای ایمپلنت در جهان است، هیچ ایرادی ندارد اما باید گفت که این برند با معایبی همچون قیمت بالا همراه است که متقاضیان برای استفاده از این برند در خصوص ترمیم دندان باید هزینه بیشتری  درمقایسه با برخی دیگر از انواع ایمپلنت در نظر بگیرند.

خصوصا آن دسته از عزیزانی که بخواهند تعداد زیادی از دندان ها را با این برند ترمیم کنند، مستلزم پرداخت هزینه بسیار زیادی خواهند بود.

استفاده از ایمپلنت آلفادنت برای چه کسانی مناسب است؟

به کار بردن این نوع ایمپلنت را می توان برای کسانی مناسب دانست که در مرحله اول از عهده هزینه آن بر آیند و بتوانند تمامی مخارج مربوط به این نوع ایمپلنت را پرداخت کنند.

در مرحله دوم ایمپلنت آلفادنت برای کسانی مناسب است که به دنبال یک برند با دوام باشند تا بتوانند از آن برای مدت طولانی بدون نیاز به ترمیم استفاده کنند.

علاوه بر افراد ذکر شده در فوق برند آلفادنت برای کسانی که به دنبال زیبایی دندان و افزایش زیبایی آن هستند و کسانی که قصد اصلاح طرح لبخند دارند هم گزینه بسیار مناسبی است که با کمک آن میتوانند به زیبایی دندان بیفزایند و جذابیت چهره خود را دو چندان کنند.

قیمت ایمپلنت آلفادنت چه قدر است؟

ایمپلنت آلفادنت بر اساس محبوبیت و شهرتی که در جهان دارد و به دلیل وجود دوام و ماندگاری بالا، از گران قیمت ترین انواع برند ایمپلنت آلمانی محسوب می شود که برای استفاده از آن در خصوص ترمیم دندان باید هزینه بالایی را مد نظر قرار دهید.

اما لازم به ذکر است که هزینه مربوط به این نوع ایمپلنت بر اساس شرایط هر فرد تغییر پیدا می کند و تمامی کسانی که از آن برای ترمیم دندان استفاده می کنند، هزینه یکسانی نخواهند پرداخت بلکه مبلغ پرداختی انها متفاوت خواهد بود.

عوامل موثر در هزینه ایمپلنت آلفادنت

مسائلی که می توانند در افزایش و یا کاهش هزینه ایمپلنت آلفادنت تاثیر بگذارند، مسائلی از قبیل زیر خواهند بود:

تعداد دندان هایی که هر کسی میخواهد با این برند ترمیم کند

قیمت ایمپلنت آلفادنت همانند سایر برندهای ایمپلنت بر اساس هر یک دندان محاسبه می شود. از این جهت هر کسی بر اساس تعداد دندان هایی که نیاز به ترمیم آنها دارد، باید هزینه ترمیم دندان با برند آلفادنت را بپردازد.

قیمت روز واحد پولی آلمان

برای وارد کردن ایمپلنت آلفادنت به کشور باید هزینه آن بر اساس واحد پولی آلمان پرداخت شود تا وارد کننده ها بتوانند آن را به کشور وارد کنند. از این جهت قیمت واحد پول آلمان مطابق با روز در هزینه اولیه شما موثر خواهد بود و هر چه قدر که وارد کننده ها این نوع ایمپلنت را با قیمت بیشتری به کشور وارد کنند، شما نیز باید مبلغ بیشتری برای استفاده از آن بپردازید.

وضعیت جسم و فک و لثه افراد

وضعیت جسمی متقاضیان ایمپلنت در هزینه و افزایش و کاهش آن بی تاثیر نیست. به عنوان مثال: کسانی که مبتلا به بیماری های خاص باشند شرایط پیچیده تری برای جراحی ایمپلنت خواهند داشت که این موضوع می تواند هزینه را نیز تغییر دهد.

علاوه بر آن کسانی که تراکم استخوانی کافی در فک نداشته باشند و یا با مشکلاتی در فک و لثه مواجه باشند، پیش از ترمیم دندان با ایمپلنت باید این مشکل را برطرف کنند و سپس ترمیم دندان انجام دهند که این موضوع نیز به هزینه می افزاید.

کلینیک و دستمزد پزشک

مساله دیگری که در هزینه ایمپلنت آلفادنت موثر خواهد بود، کلینیک و دستمزد پزشک است. پزشکان بر اساس تجربه و تخصص دستمزد دریافت می کنند و کلینیک ها بر اساس تجهیزاتی که در اختیار بیماران قرار می دهند و کیفیت ارائه خدمات از بیماران مبلغی را دریافت می کنند.

بخش پایانی

ایمپلنت آلفادنت را میتوانید در دندانپزشکی آپریل در بهترین شرایط انجام دهید. آپریل از بهترین دندانپزشکی های تخصصی در تهران است که خدمات درمانی و دندانپزشکی مختلفی را ارائه می دهد و تمامی برندهای مناسب ایمپلنت را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا