ایمپلنت ایمپلنتیوم

ایمپلنت ایمپلنتیوم
آنچه می خوانید! ...

ایمپلنت ایمپلنتیوم ساخت کدام کشور است؟ این نوع ایمپلنت چه ویژگی هایی دارد؟ هزینه ایمپلنت ایمپلنتیوم چه قدر است؟ مزایای این نوع ایمپلنت چیست؟ رتبه جهانی ایمپلنت ایمپلنتیوم چگونه است؟ همکاران ما در دندانپزشکی آپریل ایمپلنت این مطلب را برای شما هموطنان عزیز تهیه کرده اند تا با این نوع ایمپلنت آشنایی پیدا کنید و از ویژگی های آن مطلع شوید.

حتما تا کنون همه شما عزیزان از ایمپلنت شناخت کافی پیدا کرده‌اید و میدانید که این روش به چه منظوری استفاده می شود. ایمپلنت از بهترین روش هایی است که برای ترمیم دندان به کار می رود و نتیجه حاصل از آن بسیار رضایت بخش است.

زیبایی حاصل از ایمپلنت باعث شده است تا متقاضیان بسیار زیادی در سراسر جهان برای این روش وجود داشته باشد و از این جهت کشورهای زیادی به تولید ایمپلنت اقدام کردند و آن را با برند های متفاوت تولید نمودند که ایمپلنت ایمپلنتیوم از برندهای ایمپلنت در جهان است.

ایمپلنت ایمپلنتیوم ساخت کدام کشور است؟

ایمپلنت ایمپلنتیوم از جمله ایمپلنت هایی است که توسط کشور کره ساخته می شود و به کشورهای مختلفی از جمله: ایران صادر می شود. ایمپلنت در کشور کره با برند های متفاوتی تولید می شود که در واقع این نوع ایمپلنت یکی از برندهای کره ای محسوب می گردد.

ایمپلنت ایمپلنتیوم

ایمپلنت ایمپلنتیوم چه ویژگی هایی دارد؟

ایمپلنتیوم از محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم کشور ما برخوردار است و بیش از 20 سال از تولید آن می گذرد که این مساله نشان دهنده اعتبار ایمپلنتیوم است.

فروش ایمپلنت با برند ایمپلنتیوم در کشور ما بسیار زیاد است و رقابت زیادی بین این برند با سایر برندهای کره ای ایمپلنت همچون: cmi وجود دارد.

لازم به ذکر است که این برند از قدیمی ترین برندهای ایمپلنت دندان کره ای است که در ایران برای ترمیم دندان استفاده می شود.

تولید ایمپلنت با برند ایمپلنتیوم در کره جنوبی از سال 2000 آغاز شده است و در سال 1384 وارد کردن آن به کشور ما آغاز شد.

رتبه جهانی ایمپلنت ایمپلنتیوم چیست؟

برای تمامی کشورهایی که در جهان به تولید ایمپلنت می پردازند، رتبه بندی صورت گرفته است که این رتبه بندی بر اساس کیفیت و میزان زیبایی ایمپلنت ها انجام شده است.

ایمپلنت ایمپلنتیوم که توسط کره ساخته می شود، جایگاه سوم را در جهان از آن خود کرده است؛ زیرا ایمپلنت‌های کره ای به عنوان رتبه سوم در جهان شناخته می شوند.

کشورهای ایران و چین نیز که از کشورهای آسیایی دیگر در زمینه ایمپلنت هستند جایگاه سوم را دارند اما در میان تمامی ایمپلنت های آسیایی، انواع کره ای از کیفیت بالاتری برخوردارند و قابل قبول تر از آنها در جهان هستند.

با این وجود میتوان گفت که ایمپلنتیوم در میان انواع ایمپلنت های درجه سوم جهان، از بهترین گزینه ها است.

مزایای ایمپلنت ایمپلنتیوم

  • برخوردار بودن از قیمت مناسب
  • برابر بودن با ایمپلنت های درجه دوم جهان از نظر کیفیت و زیبایی
  • امکان استفاده از آن برای ایمپلنت فوری دندان ها
  • فراوان بودن ایمپلنت ایمپلنتیوم در ایران
  • برخوردار بودن از سابقه زیاد
  • امکان کمک گرفتن از بیمه برای پرداخت هزینه آن
  • افزایش زیبایی دندان ها
  • امکان استفاده از این برند برای اصلاح طرح لبخند
  • و…

هزینه ایمپلنت ایمپلنتیوم چه قدر است؟

ایمپلنت های ایمپلنتیوم مقرون به صرفه هستند و کسانی که قصد ترمیم دندان دارند، قادر به استفاده از آن خواهند بود. هزینه این نوع ایمپلنت بر اساس عوامل مختلفی تغییر پیدا می کند و کسانی که قصد داشته باشند از آن استفاده کنند هزینه یکسانی را نخواهند پرداخت بلکه بر اساس شرایط هزینه انها تغییر پیدا می کند.

مسائلی که باید به آنها در هزینه ایمپلنت ایمپلنتیوم توجه داشته باشید، عبارتند از

تعداد دندان هایی که نیاز به ترمیم آنها دارید

اولین مساله موثر در هزینه ایمپلنت ایمپلنتیوم تعداد دندان هایی است که باید ترمیم کنید.پس کسانی که بخواهند همه دندان های خود را با این نوع ایمپلنت تعویض کنند مسلما باید هزینه بیشتری در مقایسه با افرادی که قصد ترمیم یک یا چند دندان را دارند، بپردازند.

وضعیت فک و لثه

برای ترمیم دندان با هر نوع ایمپلنتی لازم است تا متقاضیان از شرایط ایده آلی در فک و لثه برخوردار باشند. در غیر این صورت امکان ترمیم دندان با ایمپلنت را نخواهند داشت مگر اینکه مشکل انها قابل حل باشد.

اما با این وجود روش درمانی که برای محیا کردن شرایط در خصوص استفاده از ایمپلنت به کار می رود به هزینه های انها خواهد افزود.

دندانپزشکی و دستمزد متخصص ایمپلنت

دندانپزشکی ها از تجهیزات، امکانات، سابقه فعالیت و شهرت متفاوتی برخوردار هستند که هر چه ویژگی های آنها بهتر و بیشتر باشد، هزینه های درمانی انها نیز بالا می رود. از طرف دیگر پزشکان هم دستمزد متفاوتی دارند که به این مساله باید در بررسی هزینه توجه کرد.

پس اگر قصد دارید که به یک دندانپزشکی در منطقه خوب تهران مراجعه کنید که از شرایط خوبی برخوردار است وبا بهترین پزشکان همکاری می کند، احتمال اینکه به مبلغ بیشتری نیاز داشته باشید، وجود خواهد داشت.

نرخ ارز و دلار

افزایش قیمت ارز و دلار و یا واحد پول کره بر روی افزایش هزینه ایمپلنت ایمپلنتیوم تاثیر مستقیم خواهد داشت. به همین دلیل در مواقعی که نرخ پول کره بیشترباشد، این برند را با هزینه بیشتری تهیه خواهید کرد که با این وجود هزینه شما نیز بیشتر می شود.

بیمه درمانی که در اختیار شما قرار دارد

از بیمه خدمات درمانی برای ترمیم دندان با ایمپلنت ایمپلنتیوم می توان استفاده کرد. اما نوع بیمه و شرکت ارائه دهنده آن در هزینه موثر هستند زیرا هر نوع بیمه ای به مقدار مشخصی از هزینه را کاهش می دهد.

خصوصی و یا دولتی بودن مرکز درمانی

دندانپزشکی هایی که به صورت دولتی فعالیت می کنند هزینه های درمانی کمتری دارند و در آنها با صرف هزینه کمتر میتوانید ایمپلنت ایمپلنتیوم را استفاده کنید اما در دندانپزشکی های خصوصی هزینه های درمانی شما با این برند افزایش می یابد زیرا دستمزد پزشکان در مراکزخصوصی بیشتر از دولتی است و نرخ و تعرفه ها به صورت آزاد و گران قیمت تر محاسبه میشود.

بخش پایانی

ایمپلنت ایمپلنتیوم را از زوایای مختلف در آپریل ایمپلنت بررسی کردیم تا شناخت کافی از آن پیدا کنید. حال میتوانید تصمیم بگیرید که مایل به استفاده از این برند هستید و یا خیر.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
درخواست مشاوره

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)

ارسال دیدگاه
0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می خوانید! ...
بیشتر بخوانید ...

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای چگونه است؟ آیا ایمپلنت  برای ترمیم دندان

ایمپلنت دندان مگاژن

ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن یکی از بهترین انواع ایمپلنت دندان های کره‌ای

ایمپلنت آستم

ایمپلنت اوستم

ایمپلنت آستم ساخت کدام کشور است؟ آیا ایمپلنت دندان اوستم