ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی

آنچه در این مقاله می خوانید!

                                                                ویسی از خلاصه مطلب

آیا تا حالا به چهره‌ی افرادی که دندان‌های خود را از دست داده‌اند و گونه‌های فرو رفته یا لب‌های جمع شده ای دارند، دقت کرده‌اید؟ یا حتی تا به حال چهره‌ اشخاصی که دندان‌ های سالمی دارند با افرادی که دندان‌ های ریخته یا خراب شده ای دارند را مقایسه کرده‌اید؟ یا حتی تا به حال با افرادی مواجه شده اید که حاضرند ساعت های زیادی را در گوگل سرچ بزنند تا بفمند واقعا  کدام یک از ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی بهتر است؟

قطعاً  بین افرادی که دندان های سالم و سفیدی دارند با افرادی که دندان های خراب و پوسیده ای دارند تفاوت‌های بسیار زیادی وجود دارد. اما بسیاری از اشخاص به چنین مواردی اهمیتی نمی‌دهند و از تأثیر آن در زیبایی آگاهی ندارند. با وجود این که امروزه در سراسر دنیا همه اشخاص چه خانم و چه آقا به زیبایی خود اهمیت می‌دهند، اما بهتر است به این نکته اشاره کنیم که دندان‌های ریخته تأثیر منفی در ظاهر فرد دارد. بنابراین، یکی از بهترین راهکارها برای جبران دندان‌های از دست رفته، استفاده از انواع ایمپلنت‌ دندان است.  چرا که ایمپلنت‌های دندانی باعث می‌شود شما مشکلی در حرف زدن یا غذا خوردن نداشته باشید و علاوه بر آن، اعتماد به نفس بسیار بیشتری در وجود شما ایجاد می‌کند.

مقایسه ایمپلنت آلمانی و سوئیسی
مقایسه ایمپلنت آلمانی و سوئیسی

به کدام برند اعتماد کنیم؟

قطعا شما بهتر از ما می دانید که تنوع بسیار زیادی در ایمپلنت ها وجود دارد و برندهای متفاوتی اقدام به تولید ایمپلنت های مختلفی کردند به طوری که باعث شده این روزها افراد به دنبال پاسخ سوال:  ایمپلنت آلمانی بهتر است یا سوئیسی؟ بگردند یا حتی بعضی از این افراد به دنبال این هستند که بفهمند چه تفاوت هایی بین این دو برند وجود دارد. با توجه به تنوع بسیار زیادی که در بازار وجود دارد پیشنهاد می‌کنیم به ادامه مقاله بپردازید چرا که ما با بررسی انواع برند آلمانی و سوئیسی و مزایا و معایب هرکدام به حل شدن چالش ذهنی شما کمک می کنیم .

نگاهی به انواع برند ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت آلمانی icx

ایمپلنت DRS (Ratio)

ایمپلنت Alphatech

ایمپلنت‌ Argon

ایمپلنت Xive

ایمپلنت‌ Ritter

مزایای ایمپلنت آلمانی

با توجه به اینکه کشور آلمان از تکنولوژی های پیشرفته در ساخت ایمپلنت های خود استفاده کرده اما چیزی که باعث تعجب همگان شده این است که این کشور  پا را فراتر گذاشته و امکاناتی را فراهم کرده که  باعث شده مزایای محصولات خود به شدت افزایش پیدا کند که ما در ادامه چند مورد از آن را نام می بریم.

دوام زیاد: ایمپانت آلمانی از ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به برندهای دیگر برخوردار است.

تطابق بیشتر با بافت بدن: موادی که در تولید ایمپلنت دندان آلمانی به کار برده شده، تطابق بیشتری با بافت بدن دارد و در حالت طبیعی تری در دهان قرار می گیرد.

رعایت استاندارد بین المللی: ایمپلنت های آلمانی استانداردهای بین المللی را به دقت رعایت کرده اند و این مورد باعث شده که پزشکان و بیشتر بیماران اعتماد بیشتری نسبت به برندهای آلمانی داشته باشند.

آموزش و پشتیبانی: شرکت های آلمانی سعی کرده اند که متفاوت از دیگر کشورها عمل کنند و با پشتیبانی کردن پزشکان  به بهبود روند  جراحی کمک کنند.

مزایای ایمپلنت آلمانی و سوئیسی
ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی چه مزایایی دارند

معایب ایمپلنت آلمانی

قطعاً هر محصولی علاوه بر مزایا، معایبی نیز دارد که انتخاب هر برندی باید با در نظر گرفتن این دو فاکتور انجام شود و به عبارتی نباید کور کورانه دست به انتخاب هر برندی بزنید. ما در ادامه چند مورد از معایب ایمپلنت آلمانی را بررسی می کنیم.

هزینه بالا به دلیل استفاده از مواد با کیفیت

زمان جراحی به دلیل پیچیدگی بیشتر ايمپلنت های‌ آلمانی

نیاز به کارشناس متخصص

برترین  برند ایمپلنت آلمانی

شرکت ICX بهترین مارک ایمپلنت است که کشور آلمان تولید کرده است و علاوه بر کیفیت بالایی که دارد از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است. همچنین این شرکت کیفیت و ایمنی  آن را با اطمینان خاطر بیشتری تضمین کرده است. البته این شرکت فعالیت خود را از سال ۲۰۰۴ آغاز کرده و علاوه بر ایمپلنت، محصولات متنوعی مانند فیکرسچر ایمپلنت  نیز تولید می کند.

با فیکسچر ایمپلنت دیگر نگران دندان های خود نباشید!

فیکسچر در استخوان فک به عنوان ریشه قرار می‌گیرد که باعث می‌شود ایمپلنت با استحکام بیشتری در دهان جای بگیرد. در این بخش قصد داریم چند مورد از فیکسچر های ایمپلنت ICX را نام ببریم. لازم به ذکر است که شرکت ICX یکی از برندهای معتبر آلمان است و کیفیت محصولات خود را به قدری بالا برده است که بتواند رضایت مشتریان را در سرتاسر دنیا به خود جلب کند.

ICX Active Master

ICX Plus

ICX Mini

ICX Mini

نگاهی به انواع برند ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت Spi

ایمپلنت iti سوئیسی

ایمپلنت Sic

ایمپلنت نئودنت

ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی
ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی

 مزایای ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت های سوئیسی مزایای زیادی دارند که در ادامه به چند مورد آن اشاره می‌کنیم:

شباهت ظاهری فوق العاده ای به دندان طبیعی شما دارد.

برای اینکه دندان مصنوعی کاشته شود، نیاز به تراشیدن دندان های مجاور نیست؛ بنابراین هیچ گونه عوارض پوسیدگی در بخش های مختلف دندان های دیگر شما دیده نخواهد شد.

بعد از اینکه ایمپلنت سوئیسی کاشته شد،  ممکن است ورم ایجاد شود که با گذر زمان برطرف خواهد شد.

در طولانی مدت می توانید از آن استفاده کنید، اما همین عامل نیز به جنس محصول بستگی دارد؛ که البته تمامی برندهای سوئیسی کیفیت بالایی دارند و معمولاً بیشتر مراکز دندانپزشکی از این ایمپلنت استفاده می کنند.

بهترین برند ایمپلنت سوئیسی کدام است؟

بهترین ایمپلنت سوئیسی که اکثر دندان پزشکان، مخصوصا دندان پزشکان ایرانی توصیه می کنند که از آن ها استفاده کنید، شامل ایمپلنت های  اشترومن ، TRI ،  spi است.

مقایسه قیمت و دوام ایمپلنت آلمانی و سوئیسی

کشور سوئیس و آلمان در زمینه تولید متریال شباهت بسیار زیادی به همدیگر دارند؛ چرا که در مورد بهداشت در هر دوی این کشورها پیگیری سخت‌گیرانه‌ای انجام می‌شود و این پیگیری ها یا قوانین مشخص شده، باعث شده که از بهترین آلیاژ ها در ساخت ایمپلنت استفاده شود و اکثر برندهای آلمانی و کره ای از لحاظ دوام یا کیفیت، امتیاز بسیار خوبی می گیرند. البته با در نظر گرفتن شرایط خاص دیگری می توان رتبه بیشتری به ایمپلنت سوئیسی داد.

و اما قیمت ایمپلنت آلمانی در مقابل ایمپلنت های شرکت سوئیسی بسیار معقول تر است.

کدام یک از ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی بهتر عمل می کند!

هر شخصی که به کلینیک های زیبایی مراجعه می‌کند یا در گوگل چرخی می زند به این سوال فکر می کند که  ایمپلنت آلمانی بهتر میکند یا ایمپلنت سوئیسی؟ ما می‌توانیم به صورت واضح یا رک و  پوست‌ کنده به این سوال جواب دهیم تا بدون تلف شدن وقت اقدام به کاشت دندان طبیعی کنید اما  بهتر است به این نکته دقت کنید که هر شخصی شرایط برای انجام ایمپلنت دندان  کاملا متفاوتی با دیگری دارد  که باید با در نظر گرفتن این شرایط دست به انتخاب بزند؛ بنابراین اگر به سلامتی و زیبایی خود اهمیت می دهید حداقل قبل از انتخاب، فاکتور هایی که در ادامه آن ها را نام می بریم را در نظر بگیرید.

عملکرد ایمپلنت آلمانی و سوئیسی
عملکرد ایمپلنت آلمانی و سوئیسی

فاکتور های بسیار مهم قبل از انتخاب نوع برند

انتخاب بین ایمپلنت آلمانی و سوئیسی باید با توجه به شرایط و نیازهای هر شخص در نظر گرفته شود. برای انتخاب بهترین نوع ایمپلنت، لازم است که موارد زیر را بررسی کنید:

ایمپلنت سوئیسی کیفیت بالاتری نسبت به برند آلمانی دارد اما بهتر است قبل از خرید محصول،  نظرات و تجربه دیگران را نیز در نظر بگیرید.

قیمت:  قیمت ایمپلنت آلمانی معمولاً بالاتر از سوئیسی است؛ بنابراین انتخاب هر کدام از این برندها بستگی به بودجه شما دارد.

تجربه پزشک: بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که در زمینه ی کاشت ایمپلنت تجربه کافی را دارد و بتواند به شما در زمینه انتخاب نوع برند و مقایسه امکانات آلمانی یا سوئیسی مشاوره دهد.

شرایط جسمی: هر فردی شرایط جسمی منحصر به فردی دارد و بعضی از افراد واقعاً در شرایط حادی به سر می‌برند؛ بنابراین بهتر است که از مشاوره پزشکی غافل نشوید.

ماده ایمپلنت: ایمپلنت سوئیسی و آلمانی هر دو در کیفیت بسیار بالایی تهیه می شوند اما همانطور که اشاره کردیم هر فردی شرایط جسمی منحصر به فردی دارد و امکان استفاده از بعضی از ایمپلنت ها که دارای مواد خاصی هستند وجود ندارد. بهتر است که بعد از مشاوره پزشکی از ایمپلنتی استفاده کنید که کمترین حساسیت را در بدن شما ایجاد می کنند.

ضمانت: داشتن ضمانت به شما این امکان را می‌دهد که اگر با مشکلی مواجه شدید  بتوانید در سریع ترین شکل ممکن آن را حل کنید؛ بنابراین ترجیحا ایمپلنت با گارانتی و ضمانت را انتخاب کنید

اگر این موارد را به درستی بررسی کنید، می‌توانید بهترین نوع ایمپلنت را برای خود انتخاب کنید.

فاکتور های مهم قبل از انتخاب برند
فاکتور های مهم قبل از انتخاب ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی

نگاهی مختصر به تفاوت های ایمپلنت آلمانی و سوئیسی

کشور سوئیس در تولید ایمپلنت ها پیشتازی کرده و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه، اقدام به ساخت ایمپلنت‌های خود کرده است. این کشور از تجهیزات بسیار پیشرفته ای استفاده کرده که این مورد باعث شده در میزان فروش خود رکورد زنی کند. چرا که علاوه بر کیفیت بسیار بالا، از قیمت مناسب‌تری نیز برخوردار است. ما به صورت تیتروار تفاوت های ایمپلنت سوئیسی نسبت به برند آلمانی را بررسی می‌کنیم تا شما بیشتر با این موارد آشنا شوید.

امروزه در بازار تقاضای بیشتری نسبت به ایمپلنت سوئیسی وجود دارد

محصولات سوئیسی از کیفیت بسیار بیشتری نسبت به محصولات آلمانی برخوردار هستند.

از لحاظ زیبایی، ایمپلنت آلمانی از ظاهر طبیعی بسیار بهتری برخوردار است.

وقتی صحبت از زنگ‌زدن می‌شود، قطعا ایمپلنت آلمانی برتری بیشتری نسبت به ایمپلنت سوئیسی دارد.

تفاوت های ایمپلنت آلماتی و سوئیسی
تفاوت های ایمپلنت آلماتی و سوئیسی

راهنمایی برای انتخاب بهترین گزینه

ما در این مقاله در مورد تمامی مزایا و معایب ایمپلنت آلمانی و سوئیسی صحبت کردیم و امیدواریم که بتوانیم به این سوال ( ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی )که در ذهن شما شکل گرفته جواب دهیم اما بسیاری از افراد در واقع هنوز هم به دنبال این سوال هستند که امتیاز کدام برند بیشتر است؟

با توجه به مطالب گفته شده، ایمپلنتی که شرکت سوئیس ساخته با توجه به تجربه بسیار بالایی که دارد مانند شرکت اشترومن، قطعاً حرف اول را خواهد زد. البته توجه کنید که بهداشت دهان و استفاده از مسواک مخصوص ایمپلنت دندان در طول عمر آن تاثیر بسیتر زیادی خواهد گذاشت. اما اگر هر سوال یا ابهامی در این مورد داشتید، می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم که به شماره های درج شده در سایت مراجعه کرده و با ما تماس بگیرید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
تماس با ما

درخواست مشاوره:

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
ارسال دیدگاه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه در این مقاله می خوانید!
دکمه بازگشت به بالا