ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان زیمر

آیا می دانید ایمپلنت زیمر چه ویژگی هایی دارد؟ آیا می دانید ایمپلنت زیمر توسط کدام کشور ساخته می شود و قیمت آن چه قدر است؟ اگر میخواهید با یکی از بهترین انواع ایمپلنت های جهان آشنا شوید و در خصوص ترمیم دندان از آن استفاده نمایید، همراهی با ما در آپریل ایمپلنت را از دست ندهید.

تعداد متقاضیان ترمیم دندان که در سال های اخیر مایل به جایگزین کردن دندان از دست رفته خود با ایمپلنت هستند، بسیار افزایش یافته است زیرا مزایای موجود در این روش در سایر راه های ترمیم دندان وجود ندارد و از این جهت جایگاه مناسبی به ایمپلنت در جوامع مختلف اختصاص پیدا کرده است.

اجزا و قطعات تشکیل دهنده ایمپلنت دندان توسط کشورهای مختلف و با برند های گوناگون تولید می شود که یکی از انواع آنها برند زیمر است که در آپریل آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ایمپلنت زیمر ساخت کدام کشور است؟

زیمر یک شرکت آمریکایی تولید کننده ایمپلنت است که محبوبیت زیادی در بازار جهانی پیدا کرده است. شرکت زیمر از سال 1927 فعالیت خود را در زمینه تولید ایمپلنت آغاز کرده است و به مرور به کیفیت محصولات خود افزوده است تا به این شکل توجه تمامی کشورهای مختلف را به سوی محصولات خود جلب کرد.

ایمپلنت زیمر چه ویژگی هایی دارد؟

ایمپلنت های تولید شده توسط شرکت آمریکایی زیمر دارای تاییدیه FDA ، CE و IMED هستند که این تاییدیه ها نشان دهنده کیفیت بسیار بالا و زیبایی آن است.

بر اساس این تاییدیه ها می توانید با خیال آسوده از این برند برای ترمیم دندان استفاده کنید و به زیبایی دندان های خود بیفزایید.

 

ایمپلنت زیمر

 

آیا برند زیمر گزینه مناسبی برای ترمیم دندان است؟

با توجه به اینکه برند زیمر توسط کشور آمریکا تولید می شود و آمریکا از پیشتازان در تولید ایمپلنت است که محصولاتش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، باید گفت که این برند برای ترمیم دندان بسیار مناسب است.

ذکر این مساله نیز الزامی است که ایمپلنت های آمریکایی در سراسر جهان رتبه اول را به خود اختصاص داده اند و سایر ایمپلنت هایی که در دنیا تولید می شوند، پس از برند های امریکایی قرار می گیرند.

مزایای ایمپلنت با برند زیمر چیست؟

ایمپلنت در برند زیمر را می توان همراه با مزیت هایی به شرح زیر در نظر گرفت:

  • افزایش زیبایی دندان ها
  • بهره مند بودن از کیفیت بسیار بالا
  • ایجاد جلوه بسیار طبیعی در دهان
  • امکان تهیه ایمپلنت با این برند بر اساس رنگ دندان های طبیعی
  • دوام بسیار زیاد و ماندگاری بالا که امکان استفاده از آن را تا پایان عمر فراهم می کند
  • مقاومت بسیار زیاد برند زیمر در مقابل رنگ پذیری
  • عدم ایجاد عارضه برای بدن و یا دندان های مجاور
  • امکان استفاده از آن برای ترمیم یک الی چندین دندان
  • امکان استفاده از آن برای تمامی رده های سنی
  • و…

معایب ایمپلنت با برند زیمر چیست؟

با توجه به تمامی مزیت های این برند باید توجه داشته باشید که برند زیمر دارای یک عیب بزرگ است که آن هم هزینه بسیار زیاد آن برای ترمیم دندان است. به گونه ای که تهیه آن برای یک دندان می تواند بیشترین مبلغ را برای ترمیم دندان شما به همراه داشته باشد و با این وجود استفاده از آن برای ترمیم کل دندان ها مستلزم هزینه بسیار زیادی خواهد بود که ممکن است پرداخت آن از عهده هر کسی بر نیاید.

تفاوت ایمپلنت زیمر با برندهای دیگر چیست؟

برند زیمر در مقایسه با سایر برندهای ایمپلنت از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است و تاییدیه های نام برده شده را به خود اختصاص داده است. بسیاری از برندهای ایمپلنت قابل استفاده تا پایان عمر نیستند اما برند زیمر می تواند این امکان را به وجود آورد.

از طرف دیگر مقاومت رنگ پذیری بالای برند زیمر را هر برندی ندارد بلکه بسیاری از ایمپلنت های دیگر در جهان به سرعت تغییر رنگ می دهند و زیبایی خود را از دست می دهند.

مقاومت زیمر در مقابل ضربه نیز بسیار بالا است و معمولا اگر مراقبت های بعد از آن به خوبی رعایت شود، بدون نیاز به ترمیم می توان از آن برای سالیان بسیار زیاد استفاده کرد در حالی که بسیاری از برندهای دیگر این قابلیت را ندارند.

میزان زیبایی و طبیعی بودن این برند نیز قابل مقایسه با برندهای کم کیفیتی همچون چینی و ایرانی نخواهد بود.

قیمت ایمپلنت با برند زیمر چه قدر است؟

ایمپلنت‌هایی که توسط برند زیمر تولید می شوند، گران قیمت ترین برند در جهان هستند. اما هزینه ایمپلنت برای تمامی کسانی که از این برند استفاده می کنند، مسلما یکسان نیست و هر کسی بر اساس شرایط باید مبلغ متفاوتی در این زمینه بپردازد.

به عنوان مثال: کسی که بخواهد یک دندان خود را با این روش ترمیم کند در مقایسه با کسی که قصد ترمیم تمامی دندان های خود را داشته باشد، هزینه یکسانی نخواهد داشت بلکه هزینه شخصی که قصد ترمیم یک دندان را دارد بسیار کمتر خواهد بود.

آیا از ایمپلنتهای زیمر در ایران می توان استفاده کرد؟

خوشبختانه ایمپلنت های زیمر در ایران دارای نمایندگی رسمی هستند و شرکتی به نام پایان دندان پیشرو به ایران وارد می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند که با این وجود با خیال راحت می توانید در  ایران از برند زیمر برای ترمیم دندان استفاده کنید.

لازم به ذکر است که برند زیمر از سال 1379 به ایران راه یافته است و از آن زمان تا کنون هموطنان ایرانی قادر به استفاده از این برند برای ترمیم دندان بوده اند.

سخن پایانی

ایمپلنت زیمر را در آپریل برای شما بررسی کردیم تا در صورتی که می خواهید از با کیفیت ترین انواع ایمپلنت برای ترمیم دندان استفاده کنید، با ویژگی های زیمر آشنا باشید.

در دندانپزشکی آپریل تهران می توانید این برند را مورد استفاده قرار دهید و یا از سایر برندهای دیگر که توسط کشورهای مختلف جهان تولید می شوند، برای ترمیم دندان بهره مند شوید. در انتخاب برند می توانید از مشورت پزشکان ما نیز برخوردار گردید تا یک انتخاب ایده آل داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا