ایمپلنت نئودنت

آنچه در این مقاله می خوانید!

امروزه ایمپلنت دندان جزو روش های شناخته شده ی کاشت دندان محسوب می شود. بسیاری از افراد برای زیبایی سرح لبخند، اصلاح فرم دندان و فک سراغ روش ایمپلنت میروند. بنابراین، ایمپلنت روشی کاربردی برای زیبایی دندان ها در هر سنی است. ایمپلنت نئودنت نیز جزو روشهای موثر و جایگزین دندانهای طبیعی محسوب می شود. با کاشت ایمپلنت نئودنت دیگر لازم نیست که نگران مشکل از دست دادن یا خرابی دندانهایتان باشید! در این مطلب به بررسی اطلاعاتی درباره ی ایمپلنت نئودنت می پردازیم.

ویژگی های ایمپلنت نئودنت

ایمپلنت نئودنت توسط شرکتهای مختلف در انواع متنوع تولید و روانه بازار می شود. هر کدام از ایمپلنت های این برند، ساخته شده توسط شرکتهای مختلف است که هر کدام دارای ویژگی هایی هستند. به منظور انتخاب بهترین نوع ایمپلنت نئودنت از مشاوره ی دندانپزشکان مجرب استفاده کنید.

اما از ویژگی های  ایمپلنت خوب از جمله نئودنت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایمپلنت نئودنت به دلیل کوتاهی پروسه درمان، کارایی بالا جزو بهترین نوع ایمپلنت محسوب می شود.

ایمپلنت های نئودنت در مقایسه با سایر ایمپلنت ها کیفیت و کارایی بهتر و بالاتری دارند.

در صورت استفاده از این نوع ایمپلنت، میزان تحلیل استخوان ها نیز کاهش پیدا می کند.

این ایمپلنت در مقایسه یا انواع دیگر ایمپلنت دیرتر شل شده و ماندگاری بالاتری دارد.

مزایای ایمپلنت نئودنت

ایمپلنت های نئودنت در مقایسه با سایر ایمپلنت ها دارای مزایایی می باشند. از مزایای این نوع ایمپلنت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای قابلیت سوییچینگ
  • تنوع بالا
  • ضمانتنامه دائمی
  • ماندگاری طولانی مدت

می‌خوام بیشتر بدونم: ایمپلنت با گارانتی و ضمانت 


 

نکات انتخاب برند ایمپلنت

هنگام انتخاب بهترین برند ایمپلنت دندان باید به نکاتی توجه داشته باشید. توجه به مدت زمان ماندگاری ایمپلنت، کیفیت ایمپلنت، هزینه، تنوع و…هنگام انتخاب بهترین برند ایمپلنت حائز اهمیت است. ایمپلنت هایی که طول عمر بیشتر از ده سال دارند در مقایسه با سایر ایملپنت کارایی و کیفیت بالاتری دارند.

بهترین ایمپلنت کدام است؟

معمولاً همه ی ایمپلنت های ساخته شده توسط برندهای معتبر به استانداردهای لازم توجه کرده اند. الزامات FDA شامل طول عمر و کیفیت بالا است. بنابراین، در کل تمام انواع ایمپلنت ها کیفیت و طول عمربالایی دارند. اما ایمپلنت های نئودنت نسبت به سایر ایمپلنت ها کیفیت بیشتر و بهتری دارند.

دندانپزشکان معمولاً نوع ایمپلنت مورد نیاز برای بیمار را از برندهای شناخته شده و براساس شرایط دهان و دندان بیمار انتخاب می کنند. البته، میزان بودجه ی بیمار نیز در انتخاب برند ایمپلنت دندان انتخاب شده توسط دندانپزشک نقش دارند. معمولاً ایمپلنت های نئودنت هزینه ی کمتری دارند و به همین دلیل برخی از دندانپزشکان کاشت ایمپلنت نئودنت را به بیماران توصیه می کنند.

بهترین برند ایمپلنت نئودنت

قیمت ایمپلنت نئودنت

بعد از اینکه معاینه دندان هایتان توسط دندانپزشک انجام شد، نوع ایمپلنت دندان توسط وی مشخص می شود. ایمپلنت های نئودنت جزو ایمپلنت های ساخته شده توسط کشورهای معتبر هستند و قیمت مناسبی نیز دارند. عواملی از قبیل روکش ایمپلنت، اباتمنت، کلینیک موردنظر، تخصص دندانپزشک و…روی هزینه ایمپلنت دندان نئودنت تاثیرگذار هستند.

مراجعه به دندانپزشک برای انتخاب ایمپلنت

در صورتیکه دندانهایتان را از دست داده اید و به دنبال جایگزینی برای دندانهایتان هستید، ایمپلنت دندان بهترین گزینه است. به منظور کاشت ایمپلنت دندان باید به دندانپزشکان مجرب و باسابقه مراجعه کنید. دندانپزشک با توجه به شرایط لثه، بافت استخوان، سن و وضعیت جسمی فرد، بودجه و دیگر موارد نوع ایمپلنت را برای بیمار مشخص می کند. معمولاً دندانپزشکان برای افرادی که نمی خواهند برای کاشت ایمپلنت هزینه ی زیادی بپردازند،ایمپلنت نئودنت را پیشنهاد می کنند.  ایمپلنت های نئودنت به دلیل مزایایی که دارند در مقایسه با سایر انواع ایمپلنت بیشتر توسط دندانپزشکان تجویز می شوند.

فاکتور های مهم ایمپلنت از نظر پزشکان

اگر به هر دلیلی دندانهایتان را از دست داده اید، می توانید برای کاشت دندانها به دندانپزشک مراجعه کنید. دندانپزشک با در نظر گرفتن عوامل متعدد، نوع روش کاشت را برای فرد مشخص کرده و بیمار را از هزینه های کاشت ایمپلنت نیز مطلع می کند. به عقیده ی دندانپزشکان، بهترین نوع ایمپلنت باید کیفیت بالا، کارایی بیشتر، طول عمر و ماندگاری طولانی تری داشته باشد.

ایمپلنت نئودنت در ایران

در حال حاضر ایمپلنت نئودنت در کشور ایران نیز موجود است و بنابه صلاحدید دندانپزشک برای بیماران انتخاب می شود. البته باگذشت به دلیل تحریم ها ممکن است که امکان وارد شدن ایمپلنت نئودنت در ایران وجود نداشته باشد. بنابراین، اگر به فکر کاشت ایمپلنت نئودنت هستید، همین حالا برای کاشت ایمپلنت اقدام کنید! به منظور کاشت این نوع ایمپلنت در ایران باید به مراکز دندانپزشکی مراجعه کنید که خدمات کاشت ایمپلنت نئودنت را به بهترین نحو به بیماران ارائه می دهند.

ایمپلنت نئودنت در ایران

مراجعه به مراکز دندانپزشکی معتبر برای کاشت ایمپلنت نئودنت

کاشت ایمپلنت باید با دقت زیادی صورت بگیرد. به همین دلیل باید در انتخاب دندانپزشک و مرکز دندانپزشکی توجه لازم را داشته باشید. امروزه، مراکز دندانپزشکی متعددی در سرتاسر ایران به خصوص شهر تهران در حال فعالیت هستند. اما اگر می خواهید پروسه ی کاشت دندان به بهترین نحو انجام شود باید در انتخاب بهترین مرکز دندانپزشکی دقت کنید.


می‌خوام بیشتر بدونم: بهترین متخصص ایمپلنت در تهران 


 

چرا ایمپلنت آپریل؟

یکی از شناخته شده ترین مراکز دندانپزشکی در شهر تهران، مرکز ایمپلنت آپریل است. در مرکز ایمپلنت آپریل، خدمات متنوع دندانپزشکی مانند کاشت ایمپلنت نئودنت ارائه می شود.ایمپلنت آپریل به دلیل داشتن متخصصان توانمند و مجهز بودن به دستگاه های پیشرفته، خدمات دندانپزشکی را به بهترین نحو به بیماران ارائه می دهد.

پس اگر به دنبال بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران هستید، حتماً به مرکز ایمپلنت آپریل سری بزنید! شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ایمپلنت نئودنت با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته یا به صورت حضوری به مرکز ایمپلنت آپریل مراجعه کنید.

سخن آخر

افراد پس از اینکه دندانهای خود را از دست میدهند نگران این هستند که چطور روشی جایگزین برای دندانهایشان پیدا کنند. بهترین روش جایگزین دندانهای از دست رفته، کاشت ایمپلنت دندان نئودنت است. توجه به جنس، نوع، برند ایمپلنت هنگام انتخاب بهترین روش کاشت دندان اهمیت زیادی دارد. ایمپلنت های نئودنت به دلیل طول عمر بالا، کیفیت بیشتر و کارایی بهتر توسط دندانپزشکان به بیماران پیشنهاد می شود. شما می توانید جهت کاشت ایمپلنت نئودنت به مرکز ایمپلنت آپریل مراجعه کرده و از خدمات و از بهترین مارک ایمپلنت پیشنهاد شده توسط این مرکز استفاده کنید. کیفیت بالای خدمات ارائه شده در ایمپلنت آپریل و استفاده از دستگاه های به روز و  پیشرفته جزو مزایای این مرکز دندانپزشکی می باشد که

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
تماس با ما

درخواست مشاوره:

"(*)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی(*)
ارسال دیدگاه
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه در این مقاله می خوانید!
دکمه بازگشت به بالا